the property logo
Dom jednorodzinny, 800m2, Stary Wilanów, świetna lokalizacja
800 m²
Warszawa Wilanów
10 pokoi
5+ łazienek

Typ oferty: Sprzedaż

Typ nieruchomości: Dom

Cena: 3200000

Dom na Starym Wilanowie z dużym potencjałem. Świetna lokalizacja!

Na sprzedaż dom w świetnej lokalizacji na Starym Wilanowie. Budynek jest przystosowany do funkcji biurowej, posiada również część mieszkalną (drewniane podłogi, kominek) z sauną, magazynową i garaż. Niewątpliwie jest to nieruchomość o dużym potencjale, zarówno do celów mieszkalnych jak i biurowo-magazynowych.

 

INFORMACJE PODSTAWOWE

- powierzchnia budynku: 800 m2

- powierzchnia działki: 540 m2

- liczba pokoi: 10

- liczba pięter: 2

- 2 garaże na 6-7 samochodów. Garaże są duże, dotychczas służyły jako magazyny. W garażu zejście do toalet. Miejsca parkingowe przed posesją.

- 2 balkony na I piętrze

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Budynek ma dwie kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną. Na parterze mieści się recepcja, pokoje biurowe, część magazynowa (wysoka o pow. ok 90m2), część socjalna. Na pierwsze piętro są dwa oddzielne wejścia – jedno do części biurowej (otwarta przestrzeń, sala konferencyjna, balkon) i drugie do części mieszkalnej (4 pokoje, piękny salon z kominkiem i wyjściem na balkon, kuchnia, dwie łazienki, sauna). Ponadto, nieruchomość posiada wiele miejsc do przechowywania rzeczy i niski pokój z klimatem na półpiętrze. Budynek posiada dwa wejścia, jedno od ul. Nałęczowskiej, drugie od ul. Podgórskiej.

 

LOKALIZACJA

Dom znajduje się na granicy Starego Wilanowa z Mokotowem, przy ul. Nałęczowskiej i ul. Podgórskiej. W pobliżu znajduję się pełna infrastruktura miejska, sąsiedztwo tras rowerowych, terenów zielonych, restauracji, kawiarni, handlowych sklepów wielkoformatowych, przedszkoli i szkół (w tym międzynarodowe: amerykańska, francuska, brytyjska, niemiecka). 

 

Zapraszamy na prezentację!

Kaja Monkiewicz

tel:+48 731 249 525

k.monkiewicz@theproperty.pl

 

Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji. Usługa jest wykonywana w profesjonalny sposób i zapewnia Państwu pełną obsługę transakcji wraz z negocjacjami ceny.

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
tel. 731 249 525
Skontaktuj się