the property logo
Dom jednorodzinny, 233m2, 8 pokoi, piękna działka, Wawer (Aleksandrów)
233 m²
Warszawa Wawer
8 pokoi
3 łazienki

Typ oferty: Sprzedaż

Typ nieruchomości: Dom

Cena: 1785000

Dom jednorodzinny, 233m2, 8 pokoi, piękna działka, Wawer (Aleksandrów)

Na sprzedaż dom z klimatem wykonany z wysokiej jakości materiałów w Wawrze (Aleksandrów), w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dookoła lasy, parki, ścieżki trasy rowerowe. Czyste powietrze, cisza, spokój a jednocześnie stosunkowo blisko do centrum Warszawy. Posesja położona bezpośrednio przy asfaltowej jezdni i chodniku.

Posesja składa się z domu parterowego (155m2) z poddaszem użytkowym (78m2), działki (880m2), budynku gospodarczego (25m2) ze schowkiem przeznaczonym do przechowywania narzędzi ogrodniczych i drewna kominkowego oraz dwóch miejsc postojowych. Dom został wybudowany w 2012 roku. Nieruchomość posiada dwa oddzielne wejścia. Do tej pory parter przeznaczony był pod prowadzenie przedszkola a poddasze użytkowe na część mieszkalną.

Możliwe jest oddanie zakupionej nieruchomości w długoterminowy wynajem w chwili przeniesienia prawa własności.

Odległość od przystanku autobusowego: 30m. Nieruchomość ma doskonałe połączenie z pozostałymi dzielnicami Warszawy dzięki południowej obwodnicy Warszawy.

 

Zapraszam na prezentację!

Kaja Monkiewicz

tel:+48 731 249 525

k.monkiewicz@theproperty.pl

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
tel. 731 249 525
Skontaktuj się